Scroll Top

Zyskaj dodatkowo nawet do 2102 zł.

„Bezzwrotne dofinansowanie z Hisense” umożliwia otrzymanie dodatkowego dofinansowania do wymiany urządzenia.

Jeśli Klient skorzysta z „Bezzwrotnego dofinansowania z Hisense” może starać się również o środki z innych programów wsparcia wymiany źródeł ciepła takich jak: „Czyste powietrze”, „Mój prąd” i zwiększyć sumę swojego dofinansowania do wymiany ogrzewania. Firma EnMS Polska oferuje również profesjonalną pomoc w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozostałych dofinansowań.

Bezzwrotne dofinansowanie do wymiany ogrzewania przyznawane jest na wymianę przez odbiorcę końcowego dotychczasowego źródła ciepła.

Podmiotami zobowiązanymi są przedsiębiorstwa sprzedające energię elektryczną, ciepło sieciowe, paliwa gazowe odbiorcom końcowym oraz od połowy 2021 roku podmioty paliwowe wprowadzające do obrotu paliwa ciekłe, jak również odbiorcy końcowi, przyłączeni do sieci na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz domy maklerskie.

Więcej pod adresem: www.zwrotzapiec.pl lub pod numerem 573 504 333

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.