Scroll Top

CHS

Firma CHS

CHS Sp. z o.o. Sp. k. jest autoryzowanym dystrybutorem pomp ciepła marki Hisense w Polsce. Od 2021 roku oferujemy szeroką gamę pomp ciepła serii Hi-Therma przeznaczonych do instalacji w nowych budynkach oraz poddanych modernizacji. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, dostawy, wsparcia technicznego oraz szkoleń w ramach oferowanych urządzeń z segmentu pomp ciepła typu powietrze-woda.

Jesteśmy rodzinną firmą handlową ze 100% kapitałem polskim. Działamy na rynku od 2012 roku konsekwentnie rozwijając swój potencjał oraz obszar działania.

CHS-firma
0
Rozpoczęcie działalności
0
%
Polski kapitał
0
m2
Powierzchnia magazynowa

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie:

Posiadamy 6 500 m2 powierzchni magazynowej gotowej przyjąć i przekazać do konfekcjonowania oraz dalszej dystrybucji większość towarów zróżnicowanych pod względem gabarytów i wagi. Niekwestionowanym atutem jest usytuowanie magazynu w Łodzi, w centrum kraju na skrzyżowaniu strategicznych szlaków handlowych. Atrakcyjna lokalizacja oraz bliskość specjalnych stref ekonomicznych przyciąga wielu inwestorów instytucjonalnych planujących rozwój swojej bazy produkcyjnej i logistycznej. Prowadzimy Publiczny Skład Celny dzięki któremu importerzy mogą zrealizować wszystkie niezbędne procedury skarbowe i celne.

Wyróżnia nas

Wiarygodność

Wiarygodność na rynku chińskim potwierdzona przez SINOSURE.

Zaangażowanie zespołu

Zespół pracowników CHS we współpracę z partnerami handlowymi i klientami.

Wysokie kompetencje

Kadra wyróżnia się wysokimi kompetencjami które cały czas podnosi.

Potrzeby rynku

Skupienie się na realnych potrzebach rynku pomp ciepła w Polsce.

Serwis

Profesjonalne zaplecze serwisowe sprzętu Hisense.

System szkoleń

Organizacja szkoleń z obsługi urządzeń Hisense.

Współpraca

Nasza firma aktywnie uczestniczy w życiu organizacji wspierających relacje biznesowe dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Do najważniejszych organizacji poszerzających kontakty biznesowe między firmami reprezentującymi różne branże należą:

organizacje-1
organizacje-2
organizacje-3
organizacje-4
organizacje-5
organizacje-6
organizacje-7

Zapraszamy do kontaktu

ul. Łagiewnicka 54/56
91-463 Łódź

mail: pompyciepla@chslodz.pl

tel: +48 539 070 505

Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.