Scroll Top

Marka Hisense

Hisense to wiodąca globalna marka sprzętu AGD i RTV. Oferta Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD, klimatyzację domową, systemy VRF do obiektów komercyjnych, pompy ciepła oraz inteligentne systemy informatyczne. Hisense posiada oddziały w przeszło 160 państwach i odnotowuje stały i dynamiczny rozwój.

Od 1969 r. Hisense angażuje się w rozwój innowacji w dziedzinie elektroniki użytkowej. Obecnie jest najchętniej wybieraną marką telewizorów w Chinach, Australii i RPA oraz drugim producentem chłodziarko-zamrażarek w Chinach. Koncern zatrudnia ponad 80 000 osób w 54 firmach i posiada 12 ośrodków B+R na całym świecie. Wszystko po to, aby oferować produkty wysokiej jakości, nowoczesne i przystępne cenowo, które poprawiają jakość życia naszych klientów.

Odtwórz wideo

Jesteś zainteresowany pompami ciepła Hisense?
Przygotujemy wycenę inwestycji w oparciu o wymagania klienta.
Dokonamy audytu energetycznego obiektów.
Oferujemy usługi instalacyjne i serwisowe wykonywane przez przeszkolone ekipy.
Zapewniamy pomoc uzyskaniu maksymalnego dofinansowania w ramach programów wsparcia.

Sponsoring sportowy Hisense

Hisense ogłosił 1 września 2023 r. na targach IFA 2023 w Berlinie, że został globalnym sponsorem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2024™. To już trzeci turniej UEFA EURO sponsorowany przez Hisense po dwóch udanych edycjach. Firma ma na koncie także udane sponsorowanie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022™.

Marketing sportowy pozostaje kluczowym elementem globalnej strategii rozwojowej i budowania rozpoznawalności marki Hisense na całym świecie. W ramach dalszych działań na rzecz budowania marki, Hisense zapewni fanom z całego świata niespotykane wrażenia z oglądania turnieju UEFA EURO 2024™, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii podnoszących jakość obrazu i dostarczaniu najnowszych rozwiązań.

Odtwórz wideo

Sponsoring sportowy Hisense:

Oferta produktowa

Pompy ciepła Hi-Therma Hisense to najlepsze i wydajne rozwiązanie do ogrzewania domu oraz zaopatrzenia w ciepłą wodę użytkową. Już dziś zainwestuj w ekologiczną technologię pozwalającą na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i negatywnego wpływu na środowisko. Nasze produkty spełniają kryteria refundacji w ramach programu „Mój Prąd” oraz „Czyste Powietrze”. Pompy ciepła Hisense serii Hi-Therma to energooszczędne oraz wydajne rozwiązanie przeznaczone do instalacji w nowych oraz modernizowanych budynkach.

POMPY CIEPŁA Hi-Therma

Split jednofazowe
4-8 kW

Split
trójfazowe
10-16 kW

Integra jednofazowe
4-8 kW

Integra trójfazowe
10-16 kW

Monoblok jednofazowe
4-8 kW

Monoblok trójfazowe
10-16 kW

Akcesoria
i narzędzia diagnostyczne

Sprawdź ofertę naszych zielonych urządzeń dostępnych na liście ZUM, która jest pomocą dla wnioskodawców „Czystego Powietrza” w wyborze urządzeń i materiałów kwalifikujących się do dofinansowania.

Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.