Scroll Top

Szkolenie produktowe o pompach ciepła Hisense Hi-Therma dla Działu handlowego firmy Raine Polska

27 listopada 2023 zorganizowaliśmy szkolenie produktowe o pompach ciepła Hisense Hi-Therma dla Działu handlowego firmy Raine Polska w Bielsku-Białej

W szkoleniu, które odbyło się w siedzibie firmy Raine Polska przy ulicy 1 Maja 9 w Bielsku-Białej, uczestniczyło 20 osób. Zakres szkolenia obejmował zagadnienia czystko techniczne jak budowa pomp ciepła, instalacja, optymalizacja działania, sterowanie jak również aspekty związane z doborem pompy ciepła do konkretnej inwestycji przy wykorzystaniu programu doborowego Hi-Designer Hisense.

Poruszono także temat finasowania w ramach programu wsparcia „Czyste powietrze”, zasady i procedury związane z prefinansowaniem oraz wiele innych w tym program „Bezzwrotne dofinansowanie z Hisense” w wysokości 2102 zł.

Firma Raine Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Uden-S na Polskę i oferuje elektryczne systemy ogrzewania na podczerwień przeznaczone do instalacji w domu, mieszkaniu, lokalu użytkowym czy domku letniskowym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w każdy wtorek w godzinach 9:00-14:00 na szkolenie produktowe do Centrum Szkoleniowego CHS

https://goo.gl/maps/sZnYWUyyQ38u7cNe9

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.