Scroll Top

Relacja z szkoleń produktowych przeprowadzonych we wrześniu

Zapraszamy na krótką relację ze szkoleń techniczno-produktowych przeprowadzonych we wrześniu przez nasz zespół w składzie: Piotr Zwoliński, Arkadiusz Bernat oraz Arkadiusz Kaczmarek.

Pierwsze szkolenie dla 30 osobowej grupy sprzedażowej naszego Partnera handlowego odbyło się 21.09. w Bielsku Białej. Szkolenie w Kielcach, które miało miejsce 26.09. zorganizowane zostało dla 8 instalatorów i serwisantów pomp ciepła w siedzibie naszego Partnera handlowego. Niewątpliwym atutem szkolenia były zajęcia praktyczne na działającej jednostce split Hisense Hi-Therma o mocy 6 kW na stałe zainstalowanej w showroomie Klienta.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w każdy wtorek w godzinach 9:00-14:00 na szkolenie produktowe do Centrum Szkoleniowego CHS

https://goo.gl/maps/sZnYWUyyQ38u7cNe9

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.