Scroll Top

Podsumowanie Warsaw HVAC Expo 2024

Za nami druga edycja Warsaw HVAC Expo 2024. Impreza odbyła się w dniach 27-29 lutego 2024. Obecnie jest to największe wydarzenie branży techniki grzewczej, wentylacji i klimatyzacji w Polsce. Targi, zlokalizowane w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, Nadarzyn, zgromadziły firmy, przedstawicieli branżowych oraz ekspertów, tworząc pole do wymiany doświadczeń, prezentacji i nawiązywania partnerskich relacji.

Warsaw HVAC Expo jako wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy przyciągnęło ponad 10 tysięcy zwiedzających. Liczna reprezentacja wystawców pozwoliła na oszacowanie potencjału branży oraz zapoznanie się tendencjami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

CHS na stoisku F5.21 zaprezentował pompy ciepła Hi-Therma:

  • Model Integra
  • Model split w wersji 8 kW
  • Model split w wersji 10 kW – jednostka zewnętrzna w nowej stylistyce
  • Sterowniki oraz termostaty
  • Akcesoria instalacyjne
Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.