Scroll Top

Międzynarodowe Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji interDOM 2023

W dniach 21-22 października 2023 w TAURON Arena Kraków, mieliśmy okazję zaprezentować naszą ekspozycję pomp ciepła Hisense Hi-Threma na stoisku naszego Partnera Handlowego – firmy ASK Instalacje z Krakowa.

Targi InterDOM to najbardziej oczekiwane polskie wydarzenie w branży budowlanej, nieruchomości i wyposażenia, które odbyło się pod hasłem: „DOM to miejsce, które nas łączy”. Podkreśla ono ogromną wagę jaką w gospodarce odgrywa budownictwo mieszkaniowe. Podczas tegorocznej edycji obecni byli producenci, deweloperzy, dystrybutorzy oraz dostawcy energii i urządzeń grzewczych.

Podczas dwóch dni wydarzenia teren TAURON Arena w Krakowie stała się forum do wymiany doświadczeń, fachowe dyskusje, wystawy, konferencje i nagrody.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.