Scroll Top

Konferencja Zawód Deweloper

Firma CHS, autoryzowany dystrybutor pomp ciepła Hi-Therma marki Hisense, dołączyła do grona partnerów Konferencji Zawód Deweloper. Konferencja Zawód Deweloper to szansa na poznanie najwłaściwszych aktualnie rozwiązań, okazja do zdobycia ogromnej dawki inspiracji i na nowo określenia strategii działania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, a także okazja do wymiany kontaktów i doświadczeń.

Jest to również miejsce, gdzie będziesz mógł poznać przyszłego wspólnika lub inwestora. Będzie ku temu okazja podczas przerw oraz w trakcie wieczornej integracji.

Koniecznie dołącz do naszej społeczności i bądź z nami podczas 4. edycji konferencji. To będzie prawdziwe święto DEWELOPERÓW!

Tematy wiosennej edycji Konferencji Zawód Deweloper:

➡️ Jak sprawnie zarządzać biznesem deweloperskim i go rozwijać? Jak go optymalizować?

➡️ Jak projekty deweloperskie w najbliższym czasie będą się najlepiej się sprzedawać?

➡️ Jak wyglądają budżety wykonawcze obecnie kończonych inwestycji wielorodzinnych?

➡️ Jak budować markę osobistą dewelopera? Jakie błędy najczęściej popełniają deweloperzy?

➡️ Jak prowadzić trudne negocjacje z sąsiadami?

➡️ Jak dobrze przygotować się do uzyskania kredytu deweloperskiego?

➡️ Case’y inwestycji deweloperskich.

Zapraszamy do udziału!

19 kwietnia 2024, piątek, rozpoczęcie o godzinie 8:00
Airport Hotel Okęcie | Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa

Rejestracja >>> https://dewelopuj.pl/konferencja-zawod-deweloper_2024/

AGENDA

8:00 – 9:15
Rejestracja uczestników

9:15 – 9:30
Otwarcie Konferencji | Paweł Górski

9:30 – 10:15
Jakie tworzyć produkty mieszkaniowe i dla jakich klientów w 2024 roku? | Jan Dziekoński

10:20 – 10:50
Świdnik Park – osiedle, które sprzedało się w 6 miesięcy. | Paweł Tomala

10:55 – 11:25
Trójca doskonała: sekrety skutecznego łączenia finansów, sprzedaży i budowy. | Roksana i Kamil Lipińscy

11:25 – 11:55
Przerwa kawowa

11:55 – 12:25
Budżet wykonawczy inwestycji wielorodzinnej na przykładzie inwestycji Brzozove.pl. | Grzegorz Dziedzic

12:30 – 13:05
Prefabrykacja żelbetowa na budowie – czy to się opłaca? | Paweł Dratwa

13:05 – 13:35
Projekt deweloperski oczami analityka bankowego, jak przygotować się do kredytu deweloperskiego? | Viktor Zavhorodniy

13:35 – 14:30
Przerwa obiadowa

14:30 – 15:00
Najczęstsze błędy w biznesie deweloperskim. | Patryk Nowicki

15:05 – 15:35
20 miesięcy budowy, 4 sprzedaży, 32% ROI – case study na przykładzie projektu Sadowa54.pl. | Marek Hankus

15:40 – 16:10
Marka osobista dewelopera – jak ją skutecznie budować? | Justyna Sprawka

16:10 – 16:40
Przerwa kawowa

16:40 – 17:10
Rozwiązywanie problemów deweloperskich: Case Study negocjacji z sąsiadami. | Patryk Trzaskoma

17:15 – 17:45
Deweloper jako organizator biznesu. Kluczowe kompetencje. | Jacek Czarnowski

17:45 – 18:15
Podsumowanie wystąpień | Marek Stelmaszak

18:15 – 18:30
Rozstrzygnięcie konkursu na Najlepszych Prelegentów. | Paweł Górski

19:00 – 20:00
Kolacja

20:00 – 02:00
Impreza w klubie Aviator

02:00
Zakończenie eventu


PRELEGENCI

Jan Dziekoński
Niezależny ekspert rynku nieruchomości, założyciel firmy doradczej i portalu analitycznego FLTR.pl, konsultant biznesowy dla polskich i międzynarodowych firm, prywatny inwestor, były członek zarządu grupy nieruchomościowej Mzuri. Prowadzi blog, kanał YouTube i podcast poświęcone nieruchomościom. Z rynkiem nieruchomości związany od 10 lat.

Paweł Tomala
Inwestor w nieruchomości na wynajem i deweloper. Twórca i właściciel firmy DURADO. Jego pasją jest budowa i doskonalenie modeli biznesowych.
Od 2021 roku swoją uwagę skupia na rozwoju firmy deweloperskiej, która dziś realizuje i przygotowuje projekty o łącznej powierzchni przekraczającej 11000 m2.

Kamil i Roksana Lipińscy
Wspólnicy w życiu i w biznesie. Od ponad 10 lat związani zawodowo z rynkiem nieruchomości. Praktycy z olbrzymim doświadczeniem. Właściciele biura nieruchomości So!home wyspecjalizowanego w prowadzeniu działów marketingu i sprzedaży dla małych i średnich deweloperów. W ramach spółki inwestycyjno-doradczej So!Invest realizują również własne przedsięwzięcia deweloperskie.

Grzegorz Dziedzic
Prezes zarządu INWESTING DEVELOPMENT, ma ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji kontraktów budowlanych za prawie 200 mln zł. Zbudowane przez niego firmy realizowały prace budowlane za ponad 10 mln zł netto w ciągu 3 lat: budowę fabryki VW Crafter we Wrześni, mostów na S6, S7, S8, tuneli, osiedli mieszkaniowych, hoteli. Przygotował i sprawował nadzór inwestorski budowy Muzeum Emigracji i Konsulatu Kultury w Gdyni. Od 2018 r. realizuje inwestycje deweloperskie m.in. w Gdańsku i okolicach. Członek Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza.

Paweł Dratwa
Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechniki Śląskiej, współwłaściciel 3 wytwórni prefabrykatów żelbetowych zatrudniających 250 pracowników: Stropy Małro w Radzionkowie, WPŻ Elbud Gdańsk w Owśnicach oraz Małro w Sośnicowicach. Współautor patentu, który otrzymał dofinansowanie 12 mln złotych z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Zwolennik wykorzystywania nowoczesnych technologii w budownictwie i przemyśle. W tym roku rozpoczął swoją pierwszą inwestycję deweloperską. Doświadczenie w zakresie prefabrykacji zdobywał na stażu w zakładzie prefabrykacji w Niemczech oraz na różnych stanowiskach w spółkach, których jest współwłaścicielem.

Viktor Zavhorodniy
Analityk Finansowy specjalizujący się w strukturyzacji transakcji kredytowych dla projektów deweloperskich. Na co dzień pozyskuje kredyty na realizację inwestycji mieszkaniowych. W ostatnich latach doradzał na 50 projektach deweloperskich na terenie całej Polski. Magister Finansów i Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkole Głównej Handlowej. Stypendysta Cork Institute of Technology w Irlandii oraz University of Agder w Norwegii. Doświadczenie zawodowe zdobywał w butiku inwestycyjnym w Wiedniu w zespole M&A, gdzie zajmował się analizą branży nowych technologii oraz przygotowaniem wycen przedsiębiorstw. Poprzednio pełnił rolę menedżera projektów w renomowanym amerykańskim banku inwestycyjnym Goldman Sachs.

Patryk Nowicki
Ekonomista, deweloper, inwestor na rynku nieruchomości, ekspert finansowy, właściciel Kancelarii OPTIMUM oferującej usługi w zakresie obsługi finansowej i biznesowej projektów deweloperskich. Prowadzi własne inwestycje i wspomaga deweloperów, inwestorów w pozyskaniu finansowania zewnętrznego oraz strukturyzowania biznesowego projektów deweloperskich. Z nieruchomościami oraz bankowością korporacyjną związany od 1999 r. Pracował jako manager/dyrektor w General Electric Capital Bank, Raiffeisen Bank Polska, BNP Paribas Bank Polska czy w Wiedniu w Raiffeisen Zentralbank Osterreich AG. Projekty te dotyczyły zarówno finansowania budowy obiektów mieszkalnych, hal magazynowych, przemysłowych, obiektów biurowych, hotelowych oraz inwestycji typu „green field”. Zajmuje się analizą projektów inwestycyjnych i deweloperskich zlokalizowanych w Polsce i Europie.

Marek Hankus
Odpowiedzialny za projekty deweloperskie od pozyskania gruntu przez projektowanie i budowę aż po odbiory i sprzedaż. Od 2018 roku właściciel w HBS Group, spółce zajmującą się budownictwem mieszkaniowym w Małopolsce i na Śląsku. Wybudował ponad 2800m2 pum, kolejne 6500m2 w przygotowaniu w dwóch otwartych projektach.
Chętnie dzieli się wiedzą podczas indywidualnych konsultacji oraz pomaga początkującym deweloperem stawiać pierwsze kroki. Daje możliwości pasywnego zarabiania pieniędzy.
Wyznawca zasady „Lerning by doing”. Uważa, że każdy może popełnić błąd, ale trzeba z niego wyciągnąć lekcje i iść do przodu. Tytuł magistra inżyniera zdobył na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej. Absolwent Studiów podyplomowych z Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Justyna Sprawka
Ekspert z zakresu budowania marki osobistej I Doradca marek szkoleniowych. Od 15 lat współtworzy produkty i usługi, których sprzedaż przekroczyła 100 milionów złotych. Od 6 lat, koncentruje się głównie na budowaniu silnych i dochodowych marek w branży nieruchomości. Pracowała m.in. z Danielem Siwcem, Rozsądnymi Braćmi, Flipem na Pierwotnym, Alehem Turem, Natalią Gorszkową i wieloma innymi. Swoich klientów prowadzi w sposób kompleksowy: audytuje, tworzy nowe produkty marki i wprowadza je na rynek, buduje i szkoli zespoły, tworzy strategie komunikacji marketingowej, integruje społeczność marki organizując m.in. wydarzenia branżowe. W procesie budowania marki współpracuje z prasą, radiem, telewizją i twórcami internetowymi.
Wykładowca i szkoleniowiec. Prelegent na konferencjach i spotkaniach branżowych. Autorka licznych publikacji w prasie.

Patryk Trzaskoma
Deweloper, przedsiębiorca. Właściciel szczecińskiej spółki deweloperskiej Trzaskoma Development, która skupia się na budowie domów jednorodzinnych.
Z rynkiem nieruchomości związany od 2018 roku, gdzie po realizacji ponad 100 flipów na rynku wtórnym w czasie 2,5 lat, w 2020 roku podjął decyzje o pełnym skupieniu się na rozwoju działalności deweloperskiej.
W tym roku rozpoczyna prace budowlane osiedla składającego się z 28 domów w zabudowie szeregowej. Prywatnie pasjonat podróży, dobrego jedzenia, gier komputerowych i sportów ekstremalnych.

Jacek Czarnowski
Absolwent geografii i studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył Szkołę Facylitacji Pathways, Akademię Konsultantów Zarządzania i Akademię Coachingu Biznesowego.
Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training. Właściciel gdańskiej firmy Cetus Consulting. Pomaga wdrażać w firmach projekty zarządzania opartego na partycypacji.
Wykładał na studiach MBA. Mówca biznesowy. W jego szkoleniach, seminariach i wykładach wzięło udział ponad 12.000 uczestników.
Prywatnie instruktor kajakarstwa – prowadził wiele spływów kajakowych w Polsce i zagranicą. Regularnie dla przyjemności bierze udział w imprezach na orientację.

Marek Stelmaszak
W latach od 1981 do 1994 roku mieszkał w Niemczech i Australii, gdzie ukończył studia na wydziale planowania przestrzennego. W 1994 roku wrócił do Polski i zajął się doradztwem na rynku nieruchomości, wprowadzając na polski rynek światowe standardy pracy w branży oraz nowoczesne narzędzia obrotu nieruchomościami. Współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Doradców Rynku Nieruchomości, Prezydent PFRN (2004-2006), prowadził firmę doradczą na rynku nieruchomości (1994-2014), a od 2014 jest członkiem honorowym Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Autor licznych publikacji i wywiadów na temat rynku nieruchomości i jego rozwoju oraz wpływu motywacji na rozwój i skuteczność pracowników w osiąganiu wysokiej wydajności. Inwestor w nieruchomości. W 2006 roku powołał do życia spółkę Brian Tracy International sp. z o.o. i był jej pierwszym prezesem zarządu. Trener biznesu, coach i mówca motywacyjny.

Konfrencję poprowadzi:

Paweł Górski
W branży nieruchomości od 2010 roku. W ciągu 6 lat zbudował od zera sieć ponad 40 biur Freedom nieruchomości, liczącą ponad 350 osób w strukturze. Udziały firmy sprzedał w lipcu 2018, aby zacząć inwestować na większą skalę.
Od listopada 2017 aktywny inwestor na rynku nieruchomości, a od 2019 deweloper działający pod marką PG Investments. Współzałożyciel marki edukacyjnej Dewelopuj oraz Klubu Dewelopera.
Współautor książki “Zostań Deweloperem”. Ma na swoim koncie ukończone 4 inwestycje deweloperskie o wartości 19 mln zł. Obecnie prowadzi 6 inwestycji deweloperskich na 168 lokali i 12 628 m2.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.