Scroll Top

Gala Biznesu zorganizowana przez Partnerskie Kluby Biznesu i Fundację ESPA.

Niezwykła Gala Biznesu, zorganizowana przez Partnerskie Kluby Biznesu i Fundację ESPA odbyła się 25 listopada w Qubus Hotel Legnica gromadząc blisko 200 przedsiębiorców z całego kraju.
W ramach imprezy odebraliśmy nagrodę i podziękowania za wspieranie, promowanie i aktywne uczestnictwo w Partnerskich Klubach Biznesu. Ekskluzywny wieczór w pięknej oprawie, pełen pozytywnych wrażeń był doskonałą okazją do rozmów w wyjątkowej atmosferze.
 
Nie brakowało wspaniałych niespodzianek, dobrej muzyki, pysznego jedzenia i niesamowitych emocji podczas licytacji sportowych pamiątek w ramach wsparcia dla potrzebujących.
Gościem specjalnym był Tomasz Kozłowski – człowiek o niezwykłych umiejętnościach i niesamowitej determinacji w zbieraniu funduszy na cele charytatywne. Niebawem podejmie próbę skoku ze spadochronem z wysokości 45 km w ramach projektu „Jump For The Planet” próbując ustanowić nowy rekord świata!
Całą galę poprowadził Irek Bieleninik , który zachwycił nas swoim profesjonalizmem i charyzmą.
 
Partnerskie Kluby Biznesu jest organizacją biznesową, której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w Polsce i w Czechach. Partnerskie Kluby Biznesu swoją ofertę kierują do firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, ale również dla klubów sportowych z różnych dyscyplin oraz fundacji szukających wsparcia finansowego na swoją działalność.
Siłę Partnerskich Klubów Biznesu stanowią ludzie – przedsiębiorcy, klubowicze i partnerzy, ich doświadczenie, praktyczna wiedza oraz kontakty biznesowe budowane latami.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.