Scroll Top

Czas na zieloną rewolucję!

Czas na zieloną rewolucję cenową! Oferujemy kompleksową ofertę OZE.

Pompy ciepła Hisense Hi-Therma to serce systemu grzewczego. Jej sprawne działanie zależy od dobrze dopasowanych komponentów instalacji, które zapewnią efektywne funkcjonowanie, ekonomiczną eksploatację i komfort na lata.

  • Dobierzemy pompę Hi-Therma oraz zapotrzebowanie na ciepło i cwu
  • Obliczymy moc instalacji fotowoltaicznej  stosowny do Twoich potrzeb
  • Dopasujemy magazyn energii, który zainstalujesz teraz lub w przyszłości
  • Oferujemy pomoc w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie inwestycji
  • Pomożemy przygotować dokumentację do uzyskania Grantu OZE
  • Zapewniamy wsparcie techniczne i serwis na terenie kraju

Wybór ekologicznego źródła ogrzewania jakim jest pompa ciepła to nie chwilowy trend, ale część zielonej transformacji, która ma przełożenie na rozwój ekonomiczny i oszczędne gospodarowanie energią. Wzrost jej zużycia oraz walka ze zmianami klimatycznymi jest bezpośrednim powodem przechodzenia na zrównoważone źródła o niskiej emisji gazów cieplarnianych. Zastosowanie nowych technologii OZE dzięki poprawie efektywności energetycznej przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie zużycia energii i obniżenie kosztów eksploatacji gospodarstw domowych.

Najważniejsze w tej transformacji jest budowanie świadomości naszego wpływu na środowisko i wszelkiego rodzaju zachęty, w tym programy dofinasowania, dla inwestycji określanych mianem „ekologiczne”.

Graj w zielone zgodnie z naturą. Skontaktuj się już dziś >>> Kontakt do centrali i regionów

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym naszej firmy:
Ustawienia prywatności
Podczas odwiedzania naszej witryny internetowej przeglądarka może przechowywać informacje z określonych usług, zwykle w postaci plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usługi.